NBA roundup:trailblazers wąsko wygrać 76ers, Warriors Rick Magic, Pacers wygrać tłoki, Rockets stracić ciepło

Categories Gadżety, India Nowości, Nowości, Nowości Technologiczne, SmartfonyPosted on

sezon zasadniczy NBA trwa.Zakończył grę, 76 osób 114-118 trailblazers, magic 105-111 Warriors, walkers 111-95 Pistons, Raptors 106-120 Celtic, heat 101-94 rocket, oto spojrzenie na konkretnych warunkach.

Trailblazer domu przed 76 osób, pierwszy kwartał z dwóch zespołów, aby otworzyć wojnę ataku, trailblazer nawet na zewnątrz, aby objąć prowadzenie, 76 osób w środku stopniowo wrócić do przewagi pola, Lillard pojedyncze sekcji 19 punktów, aby pomóc Trailblazer prowadzi do drugiej sekcji.W drugiej kwarcie z dwóch drużyn do przeciągania liny, embide stopniowo grał stan, w nagłym z rzutu z rzędu, aby zdobyć punkty, 76 osób wyprzedziło koniec połowy meczu.Druga połowa obu drużyn naprzemiennie rosła, Anthony zapoczątkował wielką epidemię w ostatnim kwartale, pojedynczy odcinek 17 punktów, aby pomóc szlak opanować inicjatywę pola, ostateczny szlak ryzyka 118-114 wygrać 76 osób.

Wojownicy u siebie przeciwko magii, pierwsza kwarta zaczęła się źle, w wyniku biernego, zdobył tylko 4 punkty w pierwszych 6 minutach, wojownicy wykorzystać okazję i szybko wziął 10-punktową przewagę.Druga część Magic okiki single hit 3 trzy punkty, aby doprowadzić magię do odegrania kontrataku, w połączeniu z Vucevic w środku stabilnego wyjścia, Magic zagrał jeden netto zwycięstwo 18 punktów wydajność szybko odwróciła sytuację.

Po przerwie wojownicy szybko zmienili sytuację, Curry zdobył 14 punktów w trzeciej kwarcie, wojownicy pod jego wodzą szybko wyprzedzili wynik.Ostatni start bacon nawet cięcia 8 punktów prowadzić magię raz wyprzedził wynik, ale wojownicy szybko ustabilizował sytuację, Curry dwa trzy punkty prowadzone przez falę wojowników 16-0 fala ataku za jednym zamachem, aby zabić grę, Ostatni wojownicy pokonać w domu, aby pokonać magię.

Tłok domu przeciwko Pacers, otwarcie Państwa Gryf gorące, w nagłym poza obsady nawet 7 punktów, ale zespół tłok w pierwszej kwarcie z trzech punktów 7 w 0, Pacers prowadzone przez Sabonis prowadził 9 punktów na koniec pierwszego quarter.In w drugiej kwarcie Pistons Josh Jackson, Grant i Ellington zagrali dobrze, a Pacers byli ogólnie skuteczni z wyjątkiem Sabonisa, a obie strony były remisowane w połowie.

W trzeciej kwarcie Brogden zdobył 10 punktów w jednym odcinku, a atak Pistons ponownie zatrzymał się,a Pacers wygrali Pistons 12 punktów w jednym odcinku.Ostatni mecz piston attack nie poprawił się, w finale Pacers 111-95 Rick Pistons.

Celtics siedzą w domu przeciwko Raptors.W pierwszej kwarcie Celtic uzyskał 10-punktową przewagę, Raptors są stabilni, obie strony zakończą pierwszą kwartę różnicą pięciu punktów.Celtic trzy punkty czuć gorąco w drugiej kwarcie, jeden kwarta hit sześć trzy punkty, prowadząc dziesięć do końca pierwszej połowy.

Easy side ponownie, dwie drużyny w impasie,w drugiej połowie trzeciej kwarty dwóch stron w okresie braku punktacji, ostatecznie Celtics prowadzą osiem punktów do finału quarter.At pod koniec dnia Celtics z dwoma trzema punktami szybko zwiększyli wynik do ponad dziesięciu, Raptors polegają na przełomie w środku zawsze ugryźć wynik, końcowy etap Walker i Tatum stabilny grać falę 10-0 od gry, Finał Celtic do 120-106 odpychać Raptors.

Rakieta w domu przed upałem, pierwsza połowa rakiety więcej kwitnienia, kuzyni, Gordon i Wall na zmianę, aby zdobyć, pomóc rakiecie aż do prowadzenia, 53-47 koniec połowy.Łatwa strona do walki ponownie, rakieta w trzeciej kwarcie nagle dumb fire, Oladipo i Tucker opuścili boisko z powodu kontuzji, upał wykorzystał okazję do gry 28-10 fala ataku, za jednym zamachem wyprzedził wynik.

Pod koniec rakiety rozpoczął szalony Kontratak, Tate i wall pod koniec gry z rzędu poprowadzili rakietę w ostatniej chwili, aby zawęzić różnicę do 3 punktów.Ale rakieta w ciągu ostatnich 45 sekund stracił nawet dwa back zbiórek,w przypadku niewystarczającej ilości czasu może używać tylko faul taktyki, Butler uderzył karnego, ciepła zablokował wygraną.